Стеф Кари ќе стане татко по четврти пат

Кошаркарската суперѕвезда Стеф Кари ќе стане татко по четврти пат. Ова стана јасно по објавата на социјалната мрежа Инстаграм.

Кошаркарот на Голден Стејт вориорс и неговата сопруга Ајша ја објавија среќната вест на своите профили на социјалните мрежи користејќи специјална фотосесија на која е убавата сопруга на Кари.

Таа го покажа своето тело и стомакот во различни комбинации. Објавата беше преплавена со „лајкови“ и честитки до двојката која веќе има три деца.

ПОВРЗАНИ НОВОСТИ

НАЈНОВО