Билетите за мечевите со Гибралтар и Шведска ќе се продаваат на 21 и на 26 март

Билетите за натпреварите на младата репрезентација на Македонија (до 21 година) против Гибралтар и Шведска, ќе се продаваат на 21 и на 26 март, на денот кога ќе се играат мечевите, почнувајќи од 11 часот. Цената на влезниците е 100 денари.

Билетите ќе можат да се купат преку билетарата на „МКTickets“ на националната арена „Тодор Проески”, информираат од Фудбалската федерација на Македонија (ФФМ).

 

ПОВРЗАНИ НОВОСТИ

НАЈНОВО