(ВИДЕО) Циркус во Бразил: Возачи на итна помош го прегазија фудбалерот, па уште и му се смееја

Неверојатна ситуација се случи во бразилскиот фудбал во последното коло од регионалните натпреварувања.

На мечот меѓу Триндаде и Фламенго, еден од играчите на домашната екипа се повреди и остана да лежи на теренот. Лекарска екипа со возило дојде до него, но место да застане да му пружи помош, го прегази.

Капак на се беше тоа што откако сфатија што се случило, добро се изнасмеаја, додека фудбалерот се мачеше во болки.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Орие не играше против Јунајтед затоа што беше во – затвор!

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

ФОТО: Германската шампионка се соблече гола за “Плејбој“ – фановите воодушевени

(ВИДЕО) Миа Калифа објави снимка од тунелот – реакцијата на Лукас Перез е апсолутен хит

(ФОТО) Апенините се „тресат“ – Двете секси ќерки на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу

(ФОТО) Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**