(ВИДЕО) Социјалните мрежи пак „горат“ – Вон повторно се соблече

 

Една од најдобрите скијачки на сите времиња, Линдзи Вон неодамна ја заврши професионалната кариера, но не престана да биде во центарот на вниманието кај јавноста.

Убавата и атрактивна Американка повторно позираше пред објективнот на реномираниот „Спортс Илустрејтед“.

Вон позираше облечена во бикини на плажата. Малку се зборовите со кои може да се опишие дека машкиот пол ќе одлепи по 34-годишната девојка кога ќе ја види.