(ВИДЕО) Социјалните мрежи пак „горат“ – Вон повторно се соблече

 

Една од најдобрите скијачки на сите времиња, Линдзи Вон неодамна ја заврши професионалната кариера, но не престана да биде во центарот на вниманието кај јавноста.

Убавата и атрактивна Американка повторно позираше пред објективнот на реномираниот „Спортс Илустрејтед“.

Вон позираше облечена во бикини на плажата. Малку се зборовите со кои може да се опишие дека машкиот пол ќе одлепи по 34-годишната девојка кога ќе ја види.

 

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Сезоната е пред крај, Роналдо има време да ужива и во Формула 1

(ФОТО) Ќе ви го помати умот: Георгина на Роналдо го покажа своето деколте и задник

ВИДЕО: Тоти не игра фудбал – но продава магични потези на мали терени

(ВИДЕО) Кога е најтешко, ова е најмалку што може да се направи: Вардаре, не те оставаме!

ФОТО: Кога газда Френк Лампард части, тоа се претвара во жестоко славје

(ФОТО) Победата на Лацио ја прослави соблекувајки се гола

ТЕСТ: VW T-Roc 1.6 TDI 115- Уште една успешна приказна на Volkswagen

Младинките на ЖОК „Јанта Волеј“ направија голем успех

ВИДЕО: Македонија има боречка сила: Волкановски како и Конор МекГрегор го доби Хосе Алдо