ВИДЕО: Се соблекоа Руските спортистки – тие се сон за секое едно машко

Четири атрактивни руски спортистки се појавија голо, „како од мајка родени“ во промотивен спот со наслов „Природна вистин“ кој во кратки црти има  цел да ги инспирра сите луѓе да ги надминат проблеми.

Проектот „Природна вистина“ е направен во партнертво со Олимпискиот комитет на Русија и корпорацијат „Сибериан Велнес“. Заедно се обединети неколку руски шампионки од неколку спортоив чие сведочење за трнливиот пат до висините траба да биде мотив за сите луѓе.

Во продолжени погледнете ги прочуените руски лепотици во својот сјај низ двет Ани, Анастаија и Валерија.

1. Ана Сидорово – карлинг

2.Ана Пругова – хокеј

3. Анастасија Војнова – велосипедизам

4. Валерија Коблова – борење

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Баделки“ досега без пораз во лигата, вчера со голема разлика ја победија екипата на ЖКК „Крива Паланка“

Лудило во Аргентина: Навивачи на Бока убија фан на Ривер!

ФОТО: На Инстаграм споделува разголени фотки, но шокираше на доделувањето на наградите на Серија А

(ФОТО) Девојката на Чичарито потполно гола на Хаваите: Погледнете ги најжешките фотки од „рајот на земјата“

Членови на карате клубот „Маваши“ од Кисела Вода ќе се натпреваруваат на Европско првенство во Данска

Несреќни „Гробари“: Им ги дупнаа гумите на навивачите на Звезда

Fuchs Мак одбележа 20 години успешно работење во Македонија

ФОТО: Ема е кралица на Премиер лигата – убава, секси и жешка

Ѓоковиќ со честитка за Лука Модриќ во стилот – „Од Вардар до Триглав, сите за Хрватот!“