ВИДЕО: Русинката крајно перверзна – она што го направи се уште за неверување

2046

Љубов Ткач е атлетичарка од Русија која се натпреварува во десетобој, а веројатно ова име првпат го слушате и не ви значи ништо посебно.

На спортски план оваа 25-годишна девојка најголем резултат и е среберниот медал на ЕП до 23 година во Естонија во 2015 година. Истата година ја претставуваше Русија и на СП во Пекинг каде што заврши на 23. место.

Љубов сега се реши да ги изненади фановите откако објави перверзно видео како облекува тесни бели панталони, додека нејзиниот задник со црвена танга дава „жесток отпор“.

#🐊

A post shared by 💙Любовь Ткач💙 (@lovlytvoyulibky) on

Но и ова не беше се, кога конечно ги облече со крајни напори, започна провокативно со својата рака да се удира по својот задник.