(ВИДЕО) Протече забранетата снимка на најзгодната боксерка – покажа нешто што не сакаше

Лана Пери, попозната на Лана ВВЕ без дилеми е најузгодна боксерка во светот. Таа учествуваше на снимање на една емисија во која користеше специјално дизајниран костим во кој настана „забранета“ снимка.

Боксерката објави експлицитно видео на Инстаграм, но кога сите започнаа да го гледат, истото го избриша бидејќи очигледно се косеше со условите за користење.

Сепак снимката повторно исплива на социјалните мрежа, а на Лана нема да и биде сеедно. Облечена како сески Баба мразица покажа премногу, односно својот задник.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Емоции на Вембли: Стерлинг ги посвети головите на малиот пријател кој не се спаси

ВИДЕО: Новаче, па ти играш фудбал – тенисерот од Србија во улогата на Кристијано Роналдо

(ФОТО) Куртоа има проблеми во Реал, но во креветот – растура!

ВИДЕО: Вест за историја – тој е слеп, а истрча полумаратон во Њујорк

Што се нема да им текне: Последната тренерска мастика на Фергусон продадена за богатство

Каква идеја, каков момент – навивач на „топчиите“ направи забавна најава на аеродром: Арсенал води 1:0!

ЛЕТЕН ФУДБАЛСКИ КАМП ПАНДЕВ 2019

(ВИДЕО) Вон повторно се соблече: Американката сега се надмина

Циркус во Паргвај: Тренерот спиел со жената на играчот, а друг играч спиел со неговата жена