(ВИДЕО) Протече забранетата снимка на најзгодната боксерка – покажа нешто што не сакаше

Лана Пери, попозната на Лана ВВЕ без дилеми е најузгодна боксерка во светот. Таа учествуваше на снимање на една емисија во која користеше специјално дизајниран костим во кој настана „забранета“ снимка.

Боксерката објави експлицитно видео на Инстаграм, но кога сите започнаа да го гледат, истото го избриша бидејќи очигледно се косеше со условите за користење.

Сепак снимката повторно исплива на социјалните мрежа, а на Лана нема да и биде сеедно. Облечена како сески Баба мразица покажа премногу, односно својот задник.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Орие не играше против Јунајтед затоа што беше во – затвор!

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

ФОТО: Германската шампионка се соблече гола за “Плејбој“ – фановите воодушевени

(ВИДЕО) Миа Калифа објави снимка од тунелот – реакцијата на Лукас Перез е апсолутен хит

(ФОТО) Апенините се „тресат“ – Двете секси ќерки на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу

(ФОТО) Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**