ВИДЕО: Познат УФЦ борец се пофали со оргии во друштво со порно ѕвезди

4825

Познатиот Американски УФЦ борец, Колби Ковингтон стигна до насловните страни на електронските медиуми и жолтиот печат откако објави контроверзни фоготрафии, но и видеа.

Ковингтон ужива да се фотографира и снима во друштво со атркативни убавици, но неговата последна објава ги шокираше сите.

Raw American steel & Sex appeal #nerdbash2018 #ufc225

A post shared by colbycovington (@colbycovmma) on

Тој се фотографираше со порно ѕвезди и тврди дека имал оргии со нив.