(ВИДЕО) Порно глумицата со „сочни“ снимки го прослави пласманот во финале на Ливерпул

Тања Тејт, познатата британска порно глумица со „сочно“ видео покажа како го прослави пласманот на Ливерпул во финалето од Лигата на шампионите.

Тејт која инаку е позната навивачка на тимот од „Енфилд“, на Инстаграм објавиј видео кое истовремено ги промовира и нејзините нови активноти.

На снимката се гледа како таа облечена како болничарка е обвитката за крупа од Ливерпул од сезоната 2014/2015.

„Носам облека, но толку сум возбудена па морав да се завиткам во крпа од Ливерпул“, напиша Тејт.