(ВИДЕО) Порно глумицата со „сочни“ снимки го прослави пласманот во финале на Ливерпул

Тања Тејт, познатата британска порно глумица со „сочно“ видео покажа како го прослави пласманот на Ливерпул во финалето од Лигата на шампионите.

Тејт која инаку е позната навивачка на тимот од „Енфилд“, на Инстаграм објавиј видео кое истовремено ги промовира и нејзините нови активноти.

На снимката се гледа како таа облечена како болничарка е обвитката за крупа од Ливерпул од сезоната 2014/2015.

„Носам облека, но толку сум возбудена па морав да се завиткам во крпа од Ливерпул“, напиша Тејт.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Сезоната е пред крај, Роналдо има време да ужива и во Формула 1

(ФОТО) Ќе ви го помати умот: Георгина на Роналдо го покажа своето деколте и задник

ВИДЕО: Тоти не игра фудбал – но продава магични потези на мали терени

(ВИДЕО) Кога е најтешко, ова е најмалку што може да се направи: Вардаре, не те оставаме!

ФОТО: Кога газда Френк Лампард части, тоа се претвара во жестоко славје

(ФОТО) Победата на Лацио ја прослави соблекувајки се гола

ТЕСТ: VW T-Roc 1.6 TDI 115- Уште една успешна приказна на Volkswagen

Младинките на ЖОК „Јанта Волеј“ направија голем успех

ВИДЕО: Македонија има боречка сила: Волкановски како и Конор МекГрегор го доби Хосе Алдо