(ВИДЕО) Ни Мамиќ не е недопирлив – новинар брутално го уништи!

И од најсилниот има посилен, и од најпаметниот – попаметен.

Така рекле постарите и имале право. Тоа на своја кожа најдобро го почувствува Здравко Мамиќ, а доби брутален одговор.

На еден новинар му се обрати безобразно, но овој не му остана должен: А, да ми попу*ите вие, па ќе ви одговорам.

Source: Novinar Mamiću: ‘Aj vi meni popušite pa ću vam prokomentirati by indexpromocija

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Баделки“ досега без пораз во лигата, вчера со голема разлика ја победија екипата на ЖКК „Крива Паланка“

Лудило во Аргентина: Навивачи на Бока убија фан на Ривер!

ФОТО: На Инстаграм споделува разголени фотки, но шокираше на доделувањето на наградите на Серија А

(ФОТО) Девојката на Чичарито потполно гола на Хаваите: Погледнете ги најжешките фотки од „рајот на земјата“

Членови на карате клубот „Маваши“ од Кисела Вода ќе се натпреваруваат на Европско првенство во Данска

Несреќни „Гробари“: Им ги дупнаа гумите на навивачите на Звезда

Fuchs Мак одбележа 20 години успешно работење во Македонија

ФОТО: Ема е кралица на Премиер лигата – убава, секси и жешка

Ѓоковиќ со честитка за Лука Модриќ во стилот – „Од Вардар до Триглав, сите за Хрватот!“