(ВИДЕО) Најавите се остварија: Интимното видео на Хамилтон и Шерцингер сега е достапно

Најавите на англиските медиуми се овистинија откако  на интернет се појави домшано видео со експлицитна содржина од Формула 1 возачот Луис Хамилто и Никол Шерцингер во период додека оваа двојак беше заедни.

На истото се гледа како Хамилтон и Шерцингр лежат голи во кревет и разменуваат нежности, додека сето тоа се снима.

Оваа двојка е нови жртви на хакерски напад,

„Видеото ми го скрши срцето. Направено е со мобилен и никогаш не требаше да излезе во јавност“, изјави за „Сан“ пејачката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ВИДЕО: Доминацијата на Маркез продолжува – победи во Ле Ман и имаше комичен танц!

ФОТО: Трагедија за Макс Бјаџи – го загуби својот татко и ја објави последната фотографија

(ВИДЕО) Страшни слики од САД: Фернандо Алонсо со полна брзина се заби во ѕид

ВИДЕО: Болно до срж – момче кое полека умира, доби неочекуван подарок од Хамилтон

(ФОТО) Иџе го покажа новиот дизајн на своите автомобили – помоќни од било кога

(ВИДЕО) Уште сега предизвикува морници: Излегоа првите снимки од документарецот за Шумахер

Ферари е далеку од Мерцедес – Ботас прв, Хамилтон втор во Каталонија

ВИДЕО: Мекларен направи неверојатен превид – го прекрстија својот возач

Премиера на првиот BMW X7, новиот BMW 7 и сосема новиот BMW 8 Coupe