(ВИДЕО) Мекгрегор како што досега го немате видено

Една од најголемите УФЦ ѕвезди на денешницата, Конор Мекгрегор кој моментално е во привремена пензија од ден во ден ги изненадува своите следачи и навивачи со објавите на социјалнит мрежи.

Овојпат за разлика од рингот, на кој сме навикнати, се најде во улога на фронтмен на бенд. Така се фати за микрофон за време на прославата на вториот роденден на својот син и го запеа познатиот хит „Whiskey in the jar“.

„Мојот син полни две години овој викенд, а ние славиме. Благодарен сум на својата среќна ѕвезда секој ден за овој живот. Овој петок го имам она добро чувство“, изјави Конор.

 

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ВИДЕО) УФЦ нокаут каков што не се памети: Додека трепна – го посла на рингот

ШОК: Играч на ЛА Енџелс на неколку часа пред мечот почина во хотелска соба

(ФОТО/ВИДЕО) Скопје го пречека европскиот шампион, а Алили порача: Одам по олимписки медал!

Србија во неверојатен меч славеше во супер-дербито со Хрватска и ја освои Светската лига

Трагедија: Познато одбојкарско лице по свадба доживеал срцев удар и починал

Алили се враќа од ЕП со златен медал за Македонија

Најдобриот македонски одбојкар кариерата ја продолжува во Бундес лигата

ВИДЕО: Фјури го нокаутираше Шварц и најави „лов“ на Вајлдер

(ФОТО) Српската одбојкарка ги изненади сите – позираше потполно гола