(ВИДЕО) Мекгрегор како што досега го немате видено

Една од најголемите УФЦ ѕвезди на денешницата, Конор Мекгрегор кој моментално е во привремена пензија од ден во ден ги изненадува своите следачи и навивачи со објавите на социјалнит мрежи.

Овојпат за разлика од рингот, на кој сме навикнати, се најде во улога на фронтмен на бенд. Така се фати за микрофон за време на прославата на вториот роденден на својот син и го запеа познатиот хит „Whiskey in the jar“.

„Мојот син полни две години овој викенд, а ние славиме. Благодарен сум на својата среќна ѕвезда секој ден за овој живот. Овој петок го имам она добро чувство“, изјави Конор.

 

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Неприкосновени: Џио Струмица старо-нов шампион на Македонија!

Шокантно видео: Како му „прсна“ ногата по дигањето на 250 килограми

Не прокиснала салата – прокиснале сертификатите

Ова го може само во Македонија: Од бизарни причини одложен првио финален меч во одбојка

ВИДЕО: Најлуд потег како завршница за трка на 400 метри – се фрли со глава кон целта

(ФОТО) Италијански одбојкарки освоија титула, па се соблекоа голи

(ФОТО) Додека го освојуваше Скопскиот маратон, на Тирунех од Етиопија му испадна половиoт орган

Им нема рамен: Џио Струмица го освои Купот на Македонија

(ВИДЕО) Ова мора да се погледне: Хабиб со реванш – повторно се бореше со мечка