(ВИДЕО) Македонскиот селектор во „клинч“ со играч на Игокеа

Исклучително тензичен беше вчерашниот натпревар меѓу Игокеа и Партизан на кој домаќините имаа водство од 14 разлика, а на крајот доживеаја минимален пораз.

Во моментите кога тимот од Лакташи убедливо водеше, дојде до жесток вербален судир на клупата, меѓу тренерот Драган Бајиќ и Алекса Раданов.

Целиот текст и инцидентот погледнете ги на следниот ЛИНК.