(ВИДЕО) Лојалноста е мртва: Родри му се одмазди на Рајан Гигс преку реклама за обложувалница

Љубителите на фудбалот уште го паметата скандалот што го предизвика Рајан Гигс со секс-аферата со сопругата на својот брат Родри.

Двајцата повеќе не комуницираат, семејството се подели во поддршката за двајцата браќа, но очигледно Родри полека го преболел тоа. Така барем вели во рекламата за англиската обложувалните Педи Пауер која личи на биографска за него и Рајан бидејќи меѓу редови го објаснува она што се случи.

Поената е дека лојалноста е мртва и дека секој треба да оди по награди што е основата на желбата да се освои добивка преку обложување.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Нова жртва и трагедија во семејството Сала: Ништо не е веќе исто за нив овие неколку месеци

Сензација: Аматер го победи големиот шампион Рони О’Саливан

Јувентус слави титула, Роналдо ужива во Дубровник!

Англиски фудбалер ја фатил сопругата со друг во кревет и ја претепал!

(ФОТО) Без заби и ќелав: Каков требаше да биде Бекам во 2020 година…

(ФОТО) Сестрата на напаѓачот на Рома повторно издоминира – позираше речиси гола

(ФОТО) Заборави да облече гакички: Синоќешниот меч Наполи – Арсенал го најави со порно фотка

(ФОТО) Е дури сега Алиоски ќе побесне: Фризерот објави папарацо фотки од Џани

(ФОТО) Сопругата на Бензема уловена во перверзен момент: Рацете во тангата…