(ВИДЕО) Лојалноста е мртва: Родри му се одмазди на Рајан Гигс преку реклама за обложувалница

Љубителите на фудбалот уште го паметата скандалот што го предизвика Рајан Гигс со секс-аферата со сопругата на својот брат Родри.

Двајцата повеќе не комуницираат, семејството се подели во поддршката за двајцата браќа, но очигледно Родри полека го преболел тоа. Така барем вели во рекламата за англиската обложувалните Педи Пауер која личи на биографска за него и Рајан бидејќи меѓу редови го објаснува она што се случи.

Поената е дека лојалноста е мртва и дека секој треба да оди по награди што е основата на желбата да се освои добивка преку обложување.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Најубавата македонска кошаркарка се разголи на плажа – го покажа и своето момче

(ФОТО) Перверзни папараци: Уловен секси задникот на убавата девојка на фудбалерот

(ФОТО) Најпровокативна фотка за денот на вљубените во изведба на фудбалерот на Јуве

Руни во нова авантура – го фатија жив со шанкерка на Флорида

(ВИДЕО) СКАНДАЛ во Сплит: Нападнати ватерполисти на Црвена Звезда – скокнале во море за да се спасат

Мајка му на Роналдо растури: Што барала со него в соба, да играат карти?

Мавровски Меморијал 56 пат по ред на падините на Бистра

Скандалот се шири, Карлеуша најавува тужби, а во меѓувреме се појавија и нови пораки

Кристијано Роналдо доаѓа во Скопје!