ВИДЕО: Линдси Вон не мирува – повторно во центарот на вниманиетo

Американската скијачка Линдси Вон не престанува да биде во центарот на вниманието кај медиумите ширум светот.

Вон сподели нови видео на „Инстаграм“ на кое се гледа како заедно јаде еден ист морков со коњ.

Коментарите се поделени, повеќето се воодушевени и ја поддржуваат, додека има и некој што ја критикуваат.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Девојката на Чичарито потполно гола на Хаваите: Погледнете ги најжешките фотки од „рајот на земјата“

Членови на карате клубот „Маваши“ од Кисела Вода ќе се натпреваруваат на Европско првенство во Данска

Несреќни „Гробари“: Им ги дупнаа гумите на навивачите на Звезда

Fuchs Мак одбележа 20 години успешно работење во Македонија

ФОТО: Ема е кралица на Премиер лигата – убава, секси и жешка

Ѓоковиќ со честитка за Лука Модриќ во стилот – „Од Вардар до Триглав, сите за Хрватот!“

ВИДЕО: Се соблекоа Руските спортистки – тие се сон за секое едно машко

Официјално најавен новиот Fiat 500e

ФОТО: Секси голферката неодоливо провокативно – ги покажа своите „топки“