ВИДЕО: Линдси Вон не мирува – повторно во центарот на вниманиетo

Американската скијачка Линдси Вон не престанува да биде во центарот на вниманието кај медиумите ширум светот.

Вон сподели нови видео на „Инстаграм“ на кое се гледа како заедно јаде еден ист морков со коњ.

Коментарите се поделени, повеќето се воодушевени и ја поддржуваат, додека има и некој што ја критикуваат.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Најубавата македонска кошаркарка се разголи на плажа – го покажа и своето момче

(ФОТО) Перверзни папараци: Уловен секси задникот на убавата девојка на фудбалерот

(ФОТО) Најпровокативна фотка за денот на вљубените во изведба на фудбалерот на Јуве

Руни во нова авантура – го фатија жив со шанкерка на Флорида

(ВИДЕО) СКАНДАЛ во Сплит: Нападнати ватерполисти на Црвена Звезда – скокнале во море за да се спасат

(ВИДЕО) Лојалноста е мртва: Родри му се одмазди на Рајан Гигс преку реклама за обложувалница

Мајка му на Роналдо растури: Што барала со него в соба, да играат карти?

Мавровски Меморијал 56 пат по ред на падините на Бистра

Скандалот се шири, Карлеуша најавува тужби, а во меѓувреме се појавија и нови пораки