ВИДЕО: Коментаторот во екстаза поради новата бравура на Рикардињо

Екипата на Интер Мовистар на домашен терен го совлада составот на Леванте со 3:1 во рамките на 17. коло во шпанската футсал лига, а еден од најдобрите беше повторно фантастичниот Португалецот, Рикардињо.

Тој уште еднаш со неговата атракција потсети зошто е еден од најдобрите во овој спорт кога е на терен.

Точно кога сите мислевме дека од него сме виделе досега се, тој ни продуцираше нова бравура со само еден благ и луциден потег со ногата, лобувајки го противничкиот голман од непосредна близика.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Орие не играше против Јунајтед затоа што беше во – затвор!

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

ФОТО: Германската шампионка се соблече гола за “Плејбој“ – фановите воодушевени

(ВИДЕО) Миа Калифа објави снимка од тунелот – реакцијата на Лукас Перез е апсолутен хит

(ФОТО) Апенините се „тресат“ – Двете секси ќерки на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу

(ФОТО) Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**