(ВИДЕО) Колку да не ја заборавиме: Ванда објави секис снимка од задникот, само по танга

Ванда Нара, која живее во Париз со сопругот, фудбалерот Мауро Икарди и нивните пет деца, објави на социјалните мрежи снимка од еден од многуте третмани за убавина што ги поседува.

Ванда поминува многу време во слични салони и секако дека и е важно да изгледа добро. Аргентинката сега сподели видео за фановите и тоа за време на масажата. Лежеше со лицето надолу и со задник истакнат во позадината, додека носеше само танги.

„Тука имаме бразилски задник, ха“, праша масерот а Ванда одговара дека е „Аргентински“.

Патем, Ванда откри дека пронашла нова страст во Париз, па затоа во слободното време јава се повеќе и повеќе коњи.

„Го најдов своето место во Париз“, напиша неодамна Ванда покрај фотографијата на која јава на бел коњ.