(ВИДЕО) Кинси Волански едноставно не може да мирува – нова лудост

Кинси Волански ја запозна светот за време на финалето во Лигата на шампионите во 2019 година помеѓу Ливерпул и Тотенхем.

Американката успеа да го мине обезбедувањето и се најде на теренот покрај шокираните играчи.

По инвазијата на теренот, Кинси се здоби со голема популарност низ целиот свет, а нејзините лудории продолжија со разни трикови кои постојано ги објавуваше на социјалните мрежи.

Сепак, таа малку се смири во последните месеци. Уживаше во животот, но мирот траеше кратко.

Киниси го изгубила облогот со пријателка, па почувствувала струен удар на нејзиното голо тело.

Последиците беа очигледни и Кинси беше во голема болка.

Сепак, со оглед на тоа што имаше бројни повреди во изминатите неколку месеци, електро шокот не и е ништо.

Како изгледаше сето тоа може да погледнете ТУКА.