(ВИДЕО) Килијан, детенце мало: Нејмар го извозе Мбапе!

Интересно е во соблекувалната на ПСЖ кој до синоќа имаше перфектен биланс во домашното првенство.

За атмосферата се грижи Нејмар кој минатата недела му продаде стара финта на помладиот колега Килијан Мбапе.

Млад е Французинот, ќе научи брзо.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Сезоната е пред крај, Роналдо има време да ужива и во Формула 1

(ФОТО) Ќе ви го помати умот: Георгина на Роналдо го покажа своето деколте и задник

ВИДЕО: Тоти не игра фудбал – но продава магични потези на мали терени

(ВИДЕО) Кога е најтешко, ова е најмалку што може да се направи: Вардаре, не те оставаме!

ФОТО: Кога газда Френк Лампард части, тоа се претвара во жестоко славје

(ФОТО) Победата на Лацио ја прослави соблекувајки се гола

ТЕСТ: VW T-Roc 1.6 TDI 115- Уште една успешна приказна на Volkswagen

Младинките на ЖОК „Јанта Волеј“ направија голем успех

ВИДЕО: Македонија има боречка сила: Волкановски како и Конор МекГрегор го доби Хосе Алдо