(ВИДЕО) Ќерката на Синиша Михајловиќ застана пред огледало и започна да се соблекува

Тренерот на Болоња и славната српска фудбалерка Синиша Михајловиќ има две ќерки и двете се исклучително убави и привлечни, а во исто време – провокативни.

Викторија е малку „погласна“, но и другата ќерка Вирџинија не се штеди кога станува збор за излудување на машката популација

Таа сподели кратко видео со своите следбеници на Инстаграм додека стоеше пред огледалото само во тнга и градник, а сето тоа го зачини со тоа што започна да ги соблекува гаќичките.

View this post on Instagram

Netiquette girl 🐉

A post shared by Virginia Mihajlović (@virgimih) on

Тука запре, барем кога станува збор за снимањето, а кој знае дали, откако престана да снима, го соблече она малку што го имаше на себе.