(ВИДЕО) Ина – една од најубавите македонски спортистки која плени со сексапил

Името на Ина Десковска на многумина можеби не им значи нешто, но таа со својот сексапил и убавина зрачи на сите страни.

Станува збор за млада и надежната џудиска. На прв поглед изгледа како убава, фина и кротка девојка, но сепак таа е вистински шампион и борец.

„Тренирам џудо 10 години и сум шампион на Македонија во сениорска конкуренција. Од мала се занимавам со боречки вештини. Планирам да одам на европски купови, а желба ми е да бидам и тренер“ изјави Ина.

Проследете го видео прилогот за емисијата „Ексклузив“:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Папарацо лов: Ѕвездата на ПСЖ фотната со секси девојка која ги покажа градите

(ФОТО) Карикатурата за Михајловиќ што го крена на нозе цел свет

Новата ŠKODA SCALA доби 5 ѕвезди за безбедност од Euro NCAP

(ФОТО) Упс… испадна немирната града на американската фудбалерка

Форбс со најнова листа на најбогати спортисти во светот

ВИДЕО: Додека него го чекаат за трансфер во Неапол – Елмас „снајперистот“ знае да се релаксира!

(ФОТО) Каков лик: На прозивка на клубот се појави со торба со реклама на порно сајт

ВИДЕО: Левандовски го предизвика Ѓоковиќ – ова мора да го направиш!

Побрз од Формула 1 – Volkswagen ID.R со нов рекорд на Гудвуд