ВИДЕО: Ги тепа противниците како од шега, се бања во снег, а од нејзиниот изглед ќе останете без здив

Преубавата Мариана Калерги едноставно одзива здив од својата убавина и нејзиното извајано тело, но зад нејзиното лице се крие многу повеќе.

Имено, Мариана Калерги е шампион во тајалнски бокс, но сепак нејзините борби многумина ги пратат и поради нејзиниот изглед.

Успешната грчка боксерка е родена во Атина, а популарноста во својата татковина ја должи и на „жешките“ фотографии кои ги споделува на својот профил на „Инстаграм“.

Често може да се види во тамошните медиуми, мошне е популарна, а минатата година „заработи“ и повик за да учествува во реалото шоу „Сурвивор“.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Орие не играше против Јунајтед затоа што беше во – затвор!

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

ФОТО: Германската шампионка се соблече гола за “Плејбој“ – фановите воодушевени

(ВИДЕО) Миа Калифа објави снимка од тунелот – реакцијата на Лукас Перез е апсолутен хит

(ФОТО) Апенините се „тресат“ – Двете секси ќерки на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу

(ФОТО) Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**