(ВИДЕО) Георгина на Роналдо во провокативно издание како никогаш до сега

Георгина Родригез стана планетарно популарна откако го заведе Кристијано Роналдо.

Атрактивната Георгина и Роналдо се заедно веќе неколку години, а нејзиниот живот целосно се промени.

Заработува огромни пари од објавите на Инстаграм каде има скоро 24 милиони следбеници.

Пред неколку дена, Георгина објави видео кое ги остави нејзините обожаватели без зборови, а тоа е особено важи за машкиот дел од публиката.

Понежната половина на асот на Јувентус беше во никогаш попредизвикувачко издание и гордо ги покажа своите атрибути.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)