(ВИДЕО) Додека го чека стартот на сезоната – „гори“ Инстаграмот од секси Ева

Атрактивната Ева Падлок не престанува да го привлекува вниманието на своите фанови со атрактивните и секси фотографии кои ги споделува на Инстаграм.

View this post on Instagram

#homesweethome 🌸🌴🌼

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

За оние кои што се уште не ја запознале, да кажеме дека станува збор за девојка од Шпанија која беше заштитно лице изминатите години на Формула 1 и Мото ГП шампионатот, па имаше своја улога крај болидите и моторите пред трките.

Таа со својот изглед на трките привлекуваше големо внимание. Набрзо пристигнаа и бројни понуди од сите страни на светот за да ги рекламира нивните производи.

Секако, тука во преден план се рекламите кои ги истакнуваат нејзините атрибути, а се чини и таа нема ништо против да се разголи.

Ева со нестрпление го чека стартот на новата сезона каде што сигурно повторно ќе има свое место во брзиот циркус.