(ВИДЕО) Девојка се соблече гола и ја прослави победата трчајќи пред преполната Арена

Интересно видео ни доаѓа од Англија каде една навивачка направи шоу при прославата на победата на својот миленик во бокс меч.

Имено, таа се соблече гола и трчаше во преполната Арена во Њукасл, одма по победата која ја забележа Џо Лавш, петта во својата професионална кариера.

Самиот боксер по мечот објави нејзина фотографија на „Инстаграм“ и порача следен пат да му се јави за да и даде бесплатни карти.

И понатаму не е познато зошто оваа плавуша се соблече гола и трчаше, меѓутоа англиските медиуми споменуваат дека можеби се работи за некоја кладба.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Сезоната е пред крај, Роналдо има време да ужива и во Формула 1

(ФОТО) Ќе ви го помати умот: Георгина на Роналдо го покажа своето деколте и задник

ВИДЕО: Тоти не игра фудбал – но продава магични потези на мали терени

(ВИДЕО) Кога е најтешко, ова е најмалку што може да се направи: Вардаре, не те оставаме!

ФОТО: Кога газда Френк Лампард части, тоа се претвара во жестоко славје

(ФОТО) Победата на Лацио ја прослави соблекувајки се гола

ТЕСТ: VW T-Roc 1.6 TDI 115- Уште една успешна приказна на Volkswagen

Младинките на ЖОК „Јанта Волеј“ направија голем успех

ВИДЕО: Македонија има боречка сила: Волкановски како и Конор МекГрегор го доби Хосе Алдо