(ВИДЕО) Ало, дечко, прибери се: Ѓоковиќ со луда реакција откако Штепанек почна да ја гушка Јелена

Радек Штепанек уште еднаш покажа дека е голем џентлмен откако дојде на аеродромот во Прага да го пречека својот голем пријател Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга.

Беа присутни и многу новинари кои сведочеа на еден мошне интересен момент. Штепанек прво се прегрна со Новак, а потоа и со Јелена на која и подари цвеќе. Сепак, прегратката траеше малку подолго од вообичаеното, па Ѓоковиќ со симпатична реакција мораше да ги раздвојува.

Инаку, Штепанек е познат како еден од најголемите срцекршачи меѓу тенисерите, на неговиот шарм паднаа и голем број атрактивни тенисерки, меѓу кои и Мартина Хингис.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Орие не играше против Јунајтед затоа што беше во – затвор!

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

ФОТО: Германската шампионка се соблече гола за “Плејбој“ – фановите воодушевени

(ВИДЕО) Миа Калифа објави снимка од тунелот – реакцијата на Лукас Перез е апсолутен хит

(ФОТО) Апенините се „тресат“ – Двете секси ќерки на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу

(ФОТО) Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**