(ВИДЕО) Ало, дечко, прибери се: Ѓоковиќ со луда реакција откако Штепанек почна да ја гушка Јелена

Радек Штепанек уште еднаш покажа дека е голем џентлмен откако дојде на аеродромот во Прага да го пречека својот голем пријател Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга.

Беа присутни и многу новинари кои сведочеа на еден мошне интересен момент. Штепанек прво се прегрна со Новак, а потоа и со Јелена на која и подари цвеќе. Сепак, прегратката траеше малку подолго од вообичаеното, па Ѓоковиќ со симпатична реакција мораше да ги раздвојува.

Инаку, Штепанек е познат како еден од најголемите срцекршачи меѓу тенисерите, на неговиот шарм паднаа и голем број атрактивни тенисерки, меѓу кои и Мартина Хингис.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

10 членови на клубот „Д Стронгест“ од Кисела Вода во Рим освоија 15 медали

ФОТО: Екс девојката на Тајгер Вудс која бeше секс бомба – спасена од сигурна смрт, давала сексуални услуги за хероин

(ВИДЕО) Имало циркус на Велодром: Нејмар му го извади пенисот на фудбалер на Марсеј

Србија во шок: Кошаркар се фрли од зграда поради комар

ФОТО: Рома не одолеа на предизвикот – се пошегува со косата на Фелаини!

Пнеуматик го заокружи проектот ,,Поддржуваме безбедна иднина” за 2018 година

(ФОТО) Беше голем талент, но ја прекина кариерата на 19 години: Што и да направев, сите гледаа во моите огромни гради

ВИДЕО: Роналдо лошо фаќа – топчето ја погоди Георгина во глава

Сениорите и младинците на КК „Ангели“ од Кисела Вода ги победија противниците