Ванда повторно ја откри „предницата“ па доби критика поради ситуацијата во Италија

Една од последните објави на Ванда Нара, налути еден од нејзините следбеници на Инстаграм.

Ванда Нара објави сексапилна фотографија на која пишуваше „Сонуваме дека се ќе биде како порано“, алудирајки на тешката ситуација во Италија.

Но фотографијата го потикна еден од нејзините фанови револтирано да реагира на разголената Нара.

Дали затоа ги покажуваш градите на цел свет? Објави некоја сериозна слика, бидејки градите ионака ги покажуваш цела година!“, напиша еден од фановите на Ванда Нара.

Не е познато дали е Ванда во Милано, на северот од Италија, каде ситуацијата е надвор од контрола, или е кај сопругот во Париз.

 

View this post on Instagram

 

🕊 Soñando que todo vuelva a ser como antes 🕊

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on