Ванда го соблече градникот, застана гола пред огледалото и почна да снима, а потоа сè „зумираше“

Избраничката на Мауро Икарди, Ванда Нара, честопати беше во центарот на вниманието поради провокативните објави на Инстаграм. Иако се смири и се чинеше дека е готова со такви работи, таа повторно ги шокираше сите со видеото кое го објави на својата приказна.

Икарди и Ванда живеат заедно веќе некое време, а таа неодамна се пресели во Истанбул со децата откако тој потпиша за Галатасарај. Претходната година им беше крајно турбулентна бидејќи постојано се смирува и се караа, но се чини дека конечно сето тоа го оставија зад себе и решија да се обидат повторно.

Сето тоа време додека траеше меѓу нив двајца, многумина забележаа дека Ванда ги прекина провокативните и разголени фотографии кои порано често ги објавуваше на Инстаграм, а поради кои некои од нив беа блокирани затоа што ќе покажат премногу.

Изгледаше дека Ванда се смири и реши да се посвети на Икарди и семејството, но кога ги испегла тие работи со него, реши да се врати во полна светлина. Таа вчера ги шокираше сите со видеото кое го објави на својата приказна бидејќи со месеци се немаше појавено во толку провокативно издание.

Ванда го соблече градникот и застана пред огледалото за да се фотографира, па дури и „зумираше“ за подобро да се погледне.Таа го објави на приказната, а не како обична објава, бидејќи Инстаграм сигурно брзо би ја симнал поради чувствителната содржина.

Сепак, Ванда успеала во она што го сакала, а тоа е да се најде во центарот на вниманието. Турските медиуми беа особено изненадени што Ванда ја немаше во тие изданија откако Икарди играше во Галатасарај.

Но, сега Ванда им ја покажа својата вистинска страна и работите кои сака да ги прави на социјалните мрежи за да го привлече вниманието на машката публика, а во тоа и успеа и овој пат.