Ванда ги полуде мажите со провокативна фотографија – еден детал сите веднаш го видоа

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда, е позната по своите провокативни објави на Инстаграм.

Ванда и Икарди во последните месеци беа во центарот на вниманието на јавноста поради скандали кои им се случуваа во приватниот живот.

Како што е познато, таа прво го обвини Маура дека ја изневерува, па решила да го остави, но на крајот успеале да ја смират ситуацијата и решија да останат заедно.

Откако страстите малку се смирија, Ванда реши да се врати на работите кои најчесто ги правеше, а тоа се провокативни објави на Инстаграм.

Таа објави фотографија од теретана и повторно воодушеви многумина со својот изглед. Сепак, еден детал што сите го забележаа е дека Ванда не носи градник под опремата за тренинг.

За Ванда не е изненадување што на овој начин го привлекува вниманието кон себе и објавува провокативни фотографии бидејќи во претходните години имала голем број од нив.