Уапсен Денис Родман!

Легендарниот НБА кошаркар Денис Родман е уапсен на Флорида откако правел проблеми на летот од Лос Анџелес, објавија американски медиуми.

Според информациите, тој прв се искарал со стјуардесите и комплетниот персонал во авионот.

Целиот текст прочитајте го на следниот ЛИНК.