Скандалот се шири, Карлеуша најавува тужби, а во меѓувреме се појавија и нови пораки

Пеачката Јелена Карлеуша која овој месец е во центарот на вниманието поради скандалот со фудбалерот Огњен Врањеш, најави тужба против медиумите кои за неа пишуваат во погрден контекст.

Во меѓувреме се појавија и други детали и пораки од разговорот меѓу нив двајца, што уште повеќе го прави помпезен овој скандал.

Во пораките кои поп ѕвездата ги испраќала уште во 2017 година на својот љубовник, таа му ветувала брак, односно дека цел живот ќе го минат заедно.

Од друга страна Огњен Врањеш и испратил видео од голот кој го постигнува за АЕК против Ксанти од грчкото првенство, за потоа да се појават и експлицитни коментари во тој разговор.

Постигнав гол, но јас сум најсреќен кога постигнувам гол против тебе“, на што Карлеуша му вратила.

Ти мене ме убиваш… би ти дала цела ноќ, креветот да биде влажен…“ бил одговорот на Карлеуша.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Нова жртва и трагедија во семејството Сала: Ништо не е веќе исто за нив овие неколку месеци

Сензација: Аматер го победи големиот шампион Рони О’Саливан

Јувентус слави титула, Роналдо ужива во Дубровник!

Англиски фудбалер ја фатил сопругата со друг во кревет и ја претепал!

(ФОТО) Без заби и ќелав: Каков требаше да биде Бекам во 2020 година…

(ФОТО) Сестрата на напаѓачот на Рома повторно издоминира – позираше речиси гола

(ФОТО) Заборави да облече гакички: Синоќешниот меч Наполи – Арсенал го најави со порно фотка

(ФОТО) Е дури сега Алиоски ќе побесне: Фризерот објави папарацо фотки од Џани

(ФОТО) Сопругата на Бензема уловена во перверзен момент: Рацете во тангата…