Скандал во Италија: Транссексуалец тврди дека спиел со Икарди!

Мауро Икарди и Ванда Нара не се симнуваат од таблоидите низ Европа, но нема да биде чудо ако таму останат не поради својот брак, туку поради една забранета врска на фудбалерот на Интер.

Гвендалин Родригес, млад италијански транссексуалец тврди дека добил заканувачки пораки од Ванда и дека спиел со Икарди.

„Ова е хотелска соба во која една вечер имавме секс четири часа. Можам и да докажам со фотографии. Но, не сум ни прв, ни последен трансвестит со кој спиел Икарди“, изјави Родригес.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Сезоната е пред крај, Роналдо има време да ужива и во Формула 1

(ФОТО) Ќе ви го помати умот: Георгина на Роналдо го покажа своето деколте и задник

ВИДЕО: Тоти не игра фудбал – но продава магични потези на мали терени

(ВИДЕО) Кога е најтешко, ова е најмалку што може да се направи: Вардаре, не те оставаме!

ФОТО: Кога газда Френк Лампард части, тоа се претвара во жестоко славје

(ФОТО) Победата на Лацио ја прослави соблекувајки се гола

ТЕСТ: VW T-Roc 1.6 TDI 115- Уште една успешна приказна на Volkswagen

Младинките на ЖОК „Јанта Волеј“ направија голем успех

ВИДЕО: Македонија има боречка сила: Волкановски како и Конор МекГрегор го доби Хосе Алдо