Се појавија нови фотографии на Ванда целосно гола: Гoспоѓата Икарди нема граници

Ванда Икарди се релаксира на Ибица и позира пред камерата за нови провокативни фотографии.

Сопругата на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди извесно време минува на Ибица. Секојдневно ужива да плива во морето, да се сонча и да ужива во ноќните излегувања, сето тоа под будното око на фотографите и новинарите, кои потоа со задоволство ја споделуваат содржината со остатокот од светот.

Впрочем, и самата Аргентинка објавува вакви „жешки“ фотографии на социјалните мрежи, а тие само и помагаат да го зголеми бројот на следбеници на социјалните мрежи.

Во моментов, на Инстаграм има 13,6 милиони луѓе и таа може да живее удобно до крајот на животот само од објавите, а сето тоа не прави ништо друго.

35-годишната Ванда често е во медиумите. Претходно тоа беше поради Мауро и неговата кариера, во последно време медиумите повеќе ја следат отколку самиот напаѓач.

Двајцата извесен период беа разделени, а деновиве повторно се појавија несогласувања во брачната заедница на славната аргентинска двојка.