Руни во нова авантура – го фатија жив со шанкерка на Флорида

Бракот на Вејн Руни е во опасност откако таблоидот Сан објави фотографии од него како си заминува од ноќен бар на Флорида со шанкерка во 2:30 часот по полноќ.

Со неа бил речиси десет часа во клубот каде консумирале голема количина алкохол. Потоа заминале заедно со автомобилот на шанкерката и се упатиле во непознат правец.

Руни е на Флорида на подготовки пред почетокот на новата сезона со својот тим ДЦ Јунајтед и таму ќе остане 12 дена.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Најубавата македонска кошаркарка се разголи на плажа – го покажа и своето момче

(ФОТО) Перверзни папараци: Уловен секси задникот на убавата девојка на фудбалерот

(ФОТО) Најпровокативна фотка за денот на вљубените во изведба на фудбалерот на Јуве

(ВИДЕО) СКАНДАЛ во Сплит: Нападнати ватерполисти на Црвена Звезда – скокнале во море за да се спасат

(ВИДЕО) Лојалноста е мртва: Родри му се одмазди на Рајан Гигс преку реклама за обложувалница

Мајка му на Роналдо растури: Што барала со него в соба, да играат карти?

Мавровски Меморијал 56 пат по ред на падините на Бистра

Скандалот се шири, Карлеуша најавува тужби, а во меѓувреме се појавија и нови пораки

Кристијано Роналдо доаѓа во Скопје!