Пиво во изобилство и полни деколтеа со евра за келнерките во Минхен (ФОТО)

Денес стартува 17. по ред Европско првенство во фудбал, а премиерниот меч ќе се одигра на „Алијанц Арена“ во Минхен со почеток од 21 часот.

Домаќинот Германија очекувано го отвара турнирот, против репрезентацијата на Шкотска.

Навивачите веќе на големо ги окупираа плоштадите низ Минхен на ова топло време, а вечерта ќе биде јагодата на шлагот со почетокот на мечот.

Очигледно дека навивачите се доста расположени, па на дамите келнерки кои ги послужуваа фановите со пиво, беа до врв со наполнети деколтеа со евра како подарок за љубезноста.

 

ПОВРЗАНИ НОВОСТИ

НАЈНОВО