Не е само Карлеуша: На босанскиот фудбалер слабост му се пејачки, и се пуштал и на друга

Фудбалерот на Андерлехт, Огњен Врањеш последните месеци стана популарен по својата „врска“ со Јелена Карлеуша со која имаше сага по медиумите.

Но, медиумите во БиХ објавија дека се обидувал да стапи во контакт и со друга пејачка од балканските простори. Станува збор за Северина на која и праќал пораки како „Презгодна си“, „Гориш“, “Брутална риба си“ итн.

„Северина не му вратила. Се чудела што има храброст да и пишува на социјалните мрежи бидејќи знаел дека е мажена. Можела да ги објави пораките, но не сакала да се меша во тоа, само го откачила“, објавија српските медиуми.

Наводно, со тоа сакал да ја направи љубоморна Карлеуша за која се знае дека не се сака многу со Северина.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ВИДЕО) Јоаким Лев повторно во елемент со своите потези, овојпат „настрада“ Сане

Икарди се пожалил: Одземањето на капитенската лента е бескорисно понижување

Мајката на Сала е неутешна: Бараме правда, како можеше такво нешто да се случи?

Погба и Реал Мадрид, опцијата е повторно отворена, Бејл би можел да биде клучниот човек

Зидан ја одреди трансфер метата, но веќе на стартот наиде на проблем

Барса им наплаќа 102 фунти на навивачите на Јунајтед за влезница, „Ѓаволите“ жестоко возвратија

Сонува да заигра за Реал, а тврди дека Барса е најдобра во светот

Зарем некој се сомневаше: Меси ја откачи Аргентина за Барса!

Помирување во Интер – Икарди се враќа во екипата