Куглана, брза храна, па кревет: Ванда Нара фатена на дело со човек што Икарди не може да го смисле

Ванда Нара дефинитивно го напушти Мауро Икарди и очигледно реши уште повеќе да му го отежни животот на новиот напаѓач на Галатасарај.

Контроверзниот менаџер и инфлуенсер изгледа стапил во врска со познатата аргентински пејач Л-Ганте, која е 13 години помлада од 35-годишната Ванда.

Аргентинските медиуми пренесуваат дека Икарди не може да го поднесе младиот рапер, а со тој потег Ванда особено го налутила сега веќе бившиот сопруг.

Ванда и новото момче прво биле снимени како се бакнуваат во куглана, иако се трудела да не ја препознаат, поради што носела качулка над главата.

Меѓутоа, многу присутни ја забележале и веднаш направиле неколку фотографии, а потоа имало и одредени кадри како се бакнуваат во ресторан за брза храна.

Недолго потоа, на интернет беше објавено видео од Л-Ганте и Ванда како разменуваат страсти во кревет како дел од видео…