Како ќе изгледа Реал во новата сезона – 4-3-3 или 4-2-3-1?

Доаѓањето на Еден Азар е еден од финалните потези на Реал Мадрид во летниот преоден рок иако се очекува јаготката на шлагот, односно трансфер на Пол Погба или Килијан Мбапе.

Поверојатно е да дојде Погба, па дел од шпанските медиуми веќе почнаа да прогнозираат како ќе изгледа Реал во новата сезона. Единствениот заклучок е – СТРАШНО!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Пресврт во Париз, Нејмар ги изнел своите барања до ПСЖ

Французинот пресече: Пол погба донесе конечна одлука!

Дали ќе биде тренер на Јувентус? Па Челси го нема уште ослободено од договорот

На свадбата на Рамос денеска, освен Роналдо, не беше присутно уште едно големо име

Гулит за проблемот на Милан последните неколку сезони

Имаше одлична сезона во Арсенал – но сака да си замине поради својата девојка

Откриено колку цигари на ден пуши Сари

(ВИДЕО) Ѕвездата на Јувентус се снимаше со гола жена во кревет !?

Почина човекот кој за малку не го однесе Вардар во ЛШ