Изненадување од Белград: Играше со Антиќ во Звезда, сега е пред потпис со Партизан

Поранешниот кошаркар на Црвена Звезда наскоро ќе стане нов член на Партизан, тврдат денеска српските медиуми.

Претседателот на „црно-белите“, Остоја Мијаиловиќ вчера најави изненадување за навивачите, а медиумите веднаш открија за кого се работи.

Целиот текст прочитајте го на следниот ЛИНК.