Хакерите на дело: Излезе во јавноста порно снимка од Луис Хамилтон и Никол Шерцингер

Англиските медиуми пласираа информација дека на интернет се појавило домшано видео со експлицитна содржина од Формула 1 возачот Луис Хамилто и Никол Шерцингер во период додека оваа двојак беше заедни.

Снимката е од две ипол минути и ја имат погледнато 286.000 пати. Видеото е снимено со мобилен телефон, додека пејачката и возачот на Формула 1 сè уште беа во врска.

Оваа двојка е нови жртви на хакерски напад, откако во јавноста се појави нивно домашно видео  а на кое се гледа како парот во кревет разменува нежности.

„Срцето ѝ се скрши кога дозна дека снимката излезе во јавност“, изјавил близок пријател на Никол.

Никол и Луис беа во врска осум години, но по неколку кратки паузи, решија да ѝ стават крај конечно во 2015 година.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ВИДЕО: Доминацијата на Маркез продолжува – победи во Ле Ман и имаше комичен танц!

ФОТО: Трагедија за Макс Бјаџи – го загуби својот татко и ја објави последната фотографија

(ВИДЕО) Страшни слики од САД: Фернандо Алонсо со полна брзина се заби во ѕид

ВИДЕО: Болно до срж – момче кое полека умира, доби неочекуван подарок од Хамилтон

(ФОТО) Иџе го покажа новиот дизајн на своите автомобили – помоќни од било кога

(ВИДЕО) Уште сега предизвикува морници: Излегоа првите снимки од документарецот за Шумахер

Ферари е далеку од Мерцедес – Ботас прв, Хамилтон втор во Каталонија

ВИДЕО: Мекларен направи неверојатен превид – го прекрстија својот возач

Премиера на првиот BMW X7, новиот BMW 7 и сосема новиот BMW 8 Coupe