ФОТО: Вон нема мира – папараците го уловија нејзиното секси газе

Една од најдобрите скијачки, Линдзи Вон ни за време на одморот не може да дојде на мир сооглед на тоа што медиумите и нивните папараци ја следат во черкор.

Вон која имаше прорблеми со хакери кои на виделина ги извадија нејзините голи фотографии, повторно се најде низ медиумите, а сега е папарацо фотката од нејзиниот одмор.

Фотографите направија первезна фотографија од нејзиниот задник додека Вон лежи на душек во водата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Таткото на Хабиб случајно го откри договорот: Ѕвездата на УФЦ ќе биде жестоко казнета!

ВИДЕО: УФЦ не памети по крвава борба – ВОЗНЕМИРУВАЧКИ сцени

Не е шега: Нурмагомедов ќе се бори со Мејведер, се знае и терминот

Пред еден месец сите го сакаа Нурмагомедов, денеска сите го мразат

(ВИДЕО) ШОК: Шампионот во тешка ситуација по нокаутот – докторите се борат за неговиот живот

(ФОТО) Изразот на лицето на Вајлдер кога Фјури стана по вториот нокдаун е хит на социјалните мрежи

Шоу, драма, нокдауни и на крајот уште едно разочарување во тешкашкиот судир на годината

Сопругата на поранешниот играч на Црвена Звезда донираше пари за Партизан

Првиот човек на УФЦ ги откри плановите за Конор и Хабиб: Што е следно за Ирецот и Дагестанецот?