ФОТО: Вон нема мира – папараците го уловија нејзиното секси газе

Една од најдобрите скијачки, Линдзи Вон ни за време на одморот не може да дојде на мир сооглед на тоа што медиумите и нивните папараци ја следат во черкор.

Вон која имаше прорблеми со хакери кои на виделина ги извадија нејзините голи фотографии, повторно се најде низ медиумите, а сега е папарацо фотката од нејзиниот одмор.

Фотографите направија первезна фотографија од нејзиниот задник додека Вон лежи на душек во водата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ТРАГЕДИЈА: За време на тренингот почина носителот на сребро од СП

За „влакно“ ја избегнале трагедијата: Репрезентацијата на Бангладеш била во џамијата – открија како се спасиле

(ВИДЕО) Протече снимка од нападот: Мекгрегор бесен го уништи телефонот на фанот

Нов скандал на Конор Мекгрегор: УФЦ ѕвездата уaпсена во Мајами

Доминација на сноуборд клубот ХМКД на државното првенство во Маврово

Незапамтена инвазија на странци во македонската одбојка: Од Бразил, Украина, САД, Австралија, Бугарија….

Крај на кариерата за Кро Коп: Хрватскиот борец имал мозочен удар!

(ВИДЕО) Хабиб бесен како рис повторно влета во рингот откакo брутално беше нокаутиран неговиот братучед

(ВИДЕО) Стравичен пад од кој се леди крвта – крај на сезоната за двократната светска шампионка