ФОТО: Вон не знае за доста – повторно се разголе, а сега го покажа својот секси задник

1891

Најдобрата Американска алпска скијачка, Линдзи Вон не престанува да ги воодушевува своите фанови и кога сезоната е завршена.

Вон кој милува да споделува жешки фотки од своето секси тело, повторно ги израдува следачите на социјалната мрежа „Инстаграм“ откако постираше жешки фотографии од одморот.

На прв поглед она што паѓа на видик е нејзиниот секси задник за кој доби низа пофални коментари.