(ФОТО) Вон го запали цел свет: Нејзиното фустанче не ги сокри брадавиците

Американската скијачка Линдзи Вон важи за една од најсексипилните спортистки на сите времиња, а таа не пропушта можност да го потврди тоа.

На последната фотографија, објавена во Венити Фер, Вон е во чипкано фустанче низ кое се гледаат брадавиците од нејзините гради. Празник за очи на сите мажи и будење на фантазиите.