(ФОТО) Во Кратово е журката – ваква ВИП ложа нема ни на Камп Ноу

Силекс и Ренова одиграа без голови во третото пролетно коло од Првата македонска фудбалска лига.

Со оглед на резултатот, многу поинтересно беше надвор од теренот, а најинтересно во соседната куќа, односно т.н. балкон.

 

На него неколку љубители на фудбалот кои немаат потреба да платат билети кога имаат најдобар поглед, а и мезе. На овој стадион се прославени три шампионски титули во македонското првенство, последната е од пред повеќе од две децении.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ВИДЕО: Вест за историја – тој е слеп, а истрча полумаратон во Њујорк

Што се нема да им текне: Последната тренерска мастика на Фергусон продадена за богатство

Каква идеја, каков момент – навивач на „топчиите“ направи забавна најава на аеродром: Арсенал води 1:0!

ЛЕТЕН ФУДБАЛСКИ КАМП ПАНДЕВ 2019

(ВИДЕО) Вон повторно се соблече: Американката сега се надмина

Циркус во Паргвај: Тренерот спиел со жената на играчот, а друг играч спиел со неговата жена

Огњен Врањеш за првпат се огласи по секс-скандалот со Карлеуша

(ФОТО) Го ограбил својот клуб за да троши на секси модел

(ФОТО) Порно актерката го издаде фудбалерот: Помал пенис немам видено во животот