(ФОТО) Ванда знае како да привлече внимание: Со провокативна фотка од спалната соба

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара продолжува да ги воодушевува своите фанови на Инстаграм.

Очигледно Ванда никако не сака да падне во заборав и нејзините фанови постојано да имаат увид во нејзиниот живот, па така секојдневно објавува фотографии.

Воглавно тие се со „жешка“ содржина или како што сакаме да ги наречеме – провокативни.

Сега во една посебна комбинација, облечена во долги чизми позираше во кревет, а нејзините фанови оставија уште еден гол број позитивни коментари.

Уште една провокативна поза од страна на сопругата на напаѓачот на ПСЖ која воедно е и негов агент.