(ФОТО) Ванда со провокативен поздрав: За оние што ме гледаат, но не ме следат

Во изминатиот период се чини дека девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез го презеде приматот за девојка на фудбалер која привлекува најголемо внимание со своите објави на социјалните мрежи, што е и точно.

Но, Ванда Нара, сопругата и воедно менаџерка на Мауро Икарди, народно кажано, не се дава и се уште е актуелна со своите објави на кои собира голем број реакции.

Така беше случај и со последната објавена слика на нејзиниот профил на Инстаграм. Ванда позираше со испружен јазик и притоа даде интересен коментар во опис:

„За оние што ме гледаат, но не ме следат“.

View this post on Instagram

😛para los que me miran pero no me siguen 😝

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on