(ФОТО) Ванда повторно провоцира – објави фотка без градник

Аргентинката Ванда Икарди, пред нејзиниот брак со Мауро Икарди позната како Ванда Нара, е фудбалски менаџер кој ја води кариерата на нејзиниот сопруг.

Икарди е една од најголемите ѕвезди на богатиот ПСЖ, а Ванда со години се грижи за неговата кариера. Освен со менаџерската кариера, Ванда е светски позната и по својот профил на Инстаграм.

Ванда на Инстаграм ја следат скоро седум и пол милиони луѓе кои ги привлече претежно објавувајќи разголени фотографии.

Посебно внимание привлече фотографијата што ја објави деновиве, на која позира во фустан без градник, па многу следбеници забележаа дека ѕиркаат брадавиците. Тие ја наградија со скоро 400.000 лајкови.

Да потсетиме, Ванда го прави сето ова со цел да се промовира себеси, таа за италијанските медиуми неколку пати изјави дека голотијата е начин да се генерираат заработки надвор од менаџерската кариера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)