(ФОТО) Ванда објави фотка со Мауро од спална – па откри колку долго го изневерувала Макси Лопез

Контроверзната Ванда Нара објави уште една фотографија која предизвика внимание во медиумите.

Аргентинскиот водител, кој го изневери Макси Лопез со неговиот пријател Мауро Икарди, објави фотографија од креветот во прегратка со напаѓачот на ПСЖ, кој вчера го прослави својот роденден.

Ванда му испрати честитка, пишувајќи дека ова е „неговиот десетти роденден кој заедно го слават“, со што стана јасно дека Макси го изневерувале дури и пред сè да стане „јавно“ во 2013 година.

Ванда и Маура се познати по нивната врска уште од 2013 година, а според неа тие биле заедно уште пред неколку години претходно, што значи дека долго време лажела и го изневерувала поранешниот сопруг со кого има и деца.

“10 родендени заедно и многу исполнети соништа како и многу повеќе кои треба да ги оствариме. Ти си личнос што заслужува многу повеќе од три желби”, напиша Ванда со заедничка фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

“Јас секогаш ќе бидам со тебе за да ти дадам сè и да те направам среќен. Среќен роденден, љубов”, заклучи атрактивната русокоса.