(ФОТО) Ванда не издржа: Ја покажа тетоважата на најинтимниот дел од телото

Контроверзната Ванда Нара добро знаеме дека не знае што е тоа срам, а очигледно не и е познат и терминот приватност.

Атрактивната и секски Аргентинка, сопруга на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди повторно ги „запали“ социјалните мрежи со својата последна објава.

Ванда сподели фотографија на која позира во зелена тоалета со голем шлиц поради кој и се гледа дел од меѓуножјето.

Таа во преден план сакаше да ја покаже новата тетоважа, за која пред неколку седмици објави видео додека се правеше. Очигледно не можеше да издржи, па се пофали јавно што насликала на нејзиниот интимен дел, а станува збор за срце.

View this post on Instagram

💚

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Од Ванда никогаш доста, само може да си фантазирате кој ќе биде нејзиниот следен чекор и што ќе објави.