(ФОТО) Ванда Нара не може да мирува: За „Ноќта на вештерките“ си поигра со своите гради

Како и неколку години наназад, така и оваа година маскенбалот за „Ноќта на вештерките“ не можеше да помине без Ванда Нара, сопругата на фудбалерот на ПСЖ, Мауро Икарди.

View this post on Instagram

Travesura o truco ? 🎃

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Секси Аргентинката облечена во црн тесен костим во преден план ги исфрли своите гради, a дури три фотографии постираше на Инстаграм.

View this post on Instagram

Truco o travesura ? Dulces 🍫🍬no tengo

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Нормално, што е и за очекување кога станува збор за Ванда и нејзините провокативни фотографии, истата предизвика лавина од коментари, пред се кај машката популација.

View this post on Instagram

🧙‍♀️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on